Contactar amb l’AMPA

Adreça:
Sant Marian, 31 – 56
08221 Terrassa

Telèfon:  937 362 939

Junta: junta@ampabisbatdegara.com

 

Per contactar amb les comissions de l’AMPA.

Comissió de Biblioteca: biblioteca@ampabisbatdegara.com

Comissió de Bisbetó: bisbeto@ampabisbatdegara.com

Comissió de Cultura: cultura@ampabisbatdegara.com

Comissió d’Extraescolars: extraescolars@ampabisbatdegara.com

Comissió de Festes: festes@ampabisbatdegara.com

Comissió de Socialització de Llibres: llibres@ampabisbatdegara.com

Comissió de Menjador: menjador@ampabisbatdegara.com

Comissió de Mobilitat: mobilitat@ampabisbatdegara.com

Comissió de Mercabisbat: mercabisbat@ampabisbatdegara.com

Comissió de Colònies: colònies@ampabisbatdegara.com


Temes web i/o suggeriments: web@ampabisbatdegara.com